Archive for Dienoraštis

Apie lošėjus 4.

Dieve mano brangiausias, kaip aš jų pasiilgsiu. Tų bedančių burnų, šelmiškų, alumi ir vodka užpiltų akių, to skardaus:”How are you, luv?” ir visokių nešvankybių, tipo kuo vardu mano dešinė krūtis, mat ant mano kairiosios ženkliukas “Natalie”.
Vienas klientas atvežė dovanų iš Las-Vegas - skardinę dėželę, pilną mažyčių mėtinių…penių. Nu tokiu fainų penių. Pačios valgyt nedrįsom, siūlėm kitiems klientams. Jie paima, įsideda į burną, o mes tada parodom kas gi ten toje dėželėje, nagi, pažiūrėkit iš arčiau Cha cha Apspjaudė visą kilimą. Aš asmeniškai gavau Hello Kitti ledinuką ant pagaliuko. Sake, tokių atvežė visiems vaikams. Nekaltas
Vienas klientas su peiliu užpuolė next door parduotuvės apsauginį, reikalaudamas, kad šis paimtų pinigus iš kasų. Neišdegė, buvo sučiuptas, areštuotas. Kitą ryta linksmai įžengė pro duris, prašydamas, kad jį įleistų į toletą, mat reikia nusiplaut naują tatuiruotę Apakęs Po to pastatė už šunį 37 centus, pralošė ir pareikalavo pinigų atgal, nes jis ne apie tą šunį galvojo. Be to, buvo apsirengęs visiškai naujais rūbais ir batais. Dabar žinau, kad policija juos tiesiog perrengia ir paleidžia.
Pas mus ateina tokia S.B. ir daro loterija S.B ir M.E. Tai vat tos M.E. mes nesam matę. Niekada. Jos niekas nematė. Kolegė galvoja, kad ji neegzituoja. Imaginary friend of S.B. Cha cha
Paddy ateina, ikiša lapuka. Ant lapuko viena raidė. Ir as atspeju, ko jis nori!!! Tommo užtenka tik išsižioti ir pavartyti akimis. Ir aš už jį užpildau lapelį. Visiškai teisingai užpildau. O kartais jis užpildo pats. Pralošia ir sako, kad jis šito statymo nedarė, duok pinigus atgal, mat čia ne jo raštas. Va teip va.
Vakare pasako, kad papjaus, o iš ryto ateina ir svaidosi gražiausiais atsiprašymo žodžiais.
Padaugėjo jaunimo. Iki 18 metų. Paprašai ID, tai parodo kokią nors kortelę, panašią į autobuso bilietą. Vienas iš grupės jau pilnametis, tai kiti prašo, kad jis nuneštų jų lošimus. O tas išdidžiai riečia nosį ir aiškina, kad įstatymų nelaužys Cha cha Kvailiausiai pasijaučiu, kai skanuodama lapelį pamatau “pls, give me ur number” arba “call me 085……” ant ekrano.
Vienas toks naglas kiekvieną pokalbį pradeda sakiniu:”Aš nenoriu su tavimi ginčytis…” ir pradeda ginčytis. Galiausiai pasako:”Su tavim neįmanoma ginčytis” ir nueina. Ko ėjo?
Turim bobutę, kuri vis klasinėja ar ji vakar buvo čia užsukus savo loterijos. Buvo? O kokius numerius darė? Nežinom? Kaip galima nežinoti? Nu gerai, ji padarys dar kartą. Nebuvo? Oi, kaip gi taip, ji tikrai prisimena, kad buvo ir net prisimena, kokius numerius darė. Ir jie tikrai iškrito, bet ji pametė savo bilietuką. Niekuo negalim padėt? Nu, baisu, iki ko pasaulis nusirito, žmonės laimi, o jiems pinigų nemoka. Ji kiekvieną karta klausia vardo, pasako, kad malonu susipažinti ir pati prisistato. Aš jos vardo mirsiu nepamiršiu.

Vieną vienintelį kartą nervai neišlaikė. Atėjo kažkoks neaiškus tipas, parašė laiką vieno bėgimą, o pavadinimą kito. Aš jam sakau, tai tu nori 2:35 Kepmton ar 2:25 Fakenham? Sako ne, aš noriu 2:25 Kempton. Sakau, nėra tokio, apsispręsk, kurio iš dviejų nori, pažiūrėk į ekranus ir sutikrink laiką. O jis man rėkia:”Aš noriu 2:25 f…ng Kempton, man nereik žiūrėt i tavo f…ng ekraną”. Nu viskas, manyje kažkas sprogo:”Jei nesugebi užpildyt f…ng lapelio ir sutikrint f…ng laiko, tai eik pro f…ng duris”. Jis atšoko nuo langelio ir… išėjo. Kažkas paplojo. Ir iš darbo niekas neišmetė. Stebuklų šalis.

Pernai per Olimpines žaidynes airių žirgą diskvalifikavo, rado kažkokių vaistų organizme. Įsivaizduokit prasigerusiu ir prasinarkošinusių piliečių grupelę, aptarinejančią šį incidentą:”Kokia gėda Airijai, kokia gėda..arklys on drugs…” Totalus Bermudu trikampis.

Kam bepasakočiau, niekas nesupranta, ko žadu ten pasiilgti.
Nežinau, gal tiesiog tikrumo?

Ir man jau nebereikia klausti kliento vardo, kai ateina loterijos. Visi tie keli šimtai vardų ir pavardžių sugulė mano galvoje kartu su klientu veidais Šypsena

P.S. Jau pasiilgau. Labai.

Komentarai (5)

Apie vaikų laimę.

Paskutiniais duomenimis Europos vaikai pagal laimingumą pasiskirstę tokiu būdu:

1. Netherlands

2. Sweden

3. Norway

4. Iceland

5. Finland

6. Denmark

7. Slovenia

8. Germany

9. Ireland

10. Luxembourg

11. Austria

12. Cyprus

13. Spain

14. Belgium

15. France

16. Czech Republic

17. Slovakia

18. Estonia

19. Italy

20. Poland

21. Portugal

22. Hungary

23. Greece

24. United Kingdom

25. Romania

26. Bulgaria

27. Latvia

28. Lithuania

29. Malta

Labai nepatinka man toks sąrašas. Kurkim kitokį savo šalies įvaizdį.

Visų pirma nustokim kalbėti kokie negeri mūsų paaugliai, kokia baisi padėtis mokyklose.

Pasakykime savo vaikams, anūkams, mokiniams, broliukui, sesutei ar net nepažįstamam vaikui gerą žodį, pagirkime, nudžiuginkime, skirkime savo meilės, laiko.

Gėris užkrėčiamas.

Jei tu esi pats vaikas, kurk laimę aplink, būk draugiškas mokykloje, stebėk klasiokus, gal kuriam reikia pagalbos, gal

kažkam reikia padrąsinimo.

Mieli seneliai, nustokite bambėti koks tas jaunimas niekam tikęs. Tokiomis mintimis gėrio nepridėsite.

Gal  vieną dieną nebus sąrašo, nes visi vaikai bus vienodai laimingi, o kol kas - pakilkime nors laipeliu aukštyn…

Komentarai (2)

Išeiginės.

Penktadienį aktyviai ilsėjausi. Ir tobulinau vairavimo įgudžius, kurių nelabai ir turiu. Pasiryžau važiuoti i Drogheda, maždaug 65 km nuo mano kaimo. Nuvažiavau sėkmingai, bet išlipus kojos tirtėjo ir veidas buvo raudonas nuo spaudimo :)

Na, ne esmė. Svarbiausia, kad susitikau su brangiu draugu. Širdis ir dabar dainuoja. Vakare vyko šeimos šventė, vyrai grojo gitarom, dainavo. Staiga suvokiau, kokia užsiciklinusi patapau tame rate darbas-namai, net pamiršau, kad gali būti taip gera!

Tiesa, dar patenkinau savo tuštybę ir trauką apatiniam trikotažui. Kiek išleidau nesakysiu. Bet vaizdelis neblogas!

Tačiau vis mąstau, kaip tą vaizdelį pagerinus kokiais penkiais kilogramais. Pageidautina išdėstytais tam tikrose vietose.

Šiandien užsuko draugė, kupina įspūdžių iš Sinelnikovo knygų. Tai, pasak jos, jei aš įsivaizduosiu kaip mano krūtinė didėja, turėtų pasisekti. Neblogai, ką? :) Na, aš tikiu minties galia. Nepriklausomai nuo visų kempininių diagnozių jaučiuosi sveiku žmogumi, bet kad užaugtų papai?? Oo, čia tai būtų geras. Užauginčiau savuosius, o kitoms padėčiau tai padaryti už tam tikrą simbolinę sumą. Štai ir gimė verslo planas!

Žaliavalgiauti sekasi neblogai. Vakar sukombinavau nerealią vakarienę. Sumuštiniai - pievagrybis, ant jo avokado gabalėlis ir rūkyta lašiša. Niu žinau, kad lašiša neįsipaišo pagal visus principus, bet užtat kaip įsipaišo pagal skonį, ojei!

Ryte tradiciškai stiklinė sulčių - obuolys, apelsinas, salieras. Dievinu salierus, nesuprantu, kodėl visiems jie tokie neskanūs. Po to primakalavau nemenką dubenį mišrainės: ridikėliai, pomidorai, paprika, salierai, avokadas, alyvuogės ir marinuoti agurkėliai, svogūnas, česnakas, feta sūris. Alyvuogės, agurkėliai ir feta sūris - mano mažytė nuodėmė. Mišrainė buvo nereali ir staigiai išgaravo. Na, taip ir turi būti, nes tokia mišrainė greitai genda.

O, šiandien atlikau žygdarbį - nulupau seną silikoną dušo kabinoje ir užtepiau naujo. Atrodo tragiškai, bet užtat balta ir nebėra grėsmės vandeniui nutekėt kur nereikia.

Štai toks buitiškas mano gyvenimas, tačiau gera jį gyventi. Nemoku tiksliai nusakyti to gerumo jausmo, bet įtariu, kad jis banaliai vadinamas laime.

Komentarai (2)